InnerSpeak™ (İç Benlikle Konuşma) Seansı; Inner-Speak bire bir çalışması Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel çalışmalardır. Çalışma sırasında danışan tamamen bilinç boyutundadır. Kolaylaştırıcı danışanın Yüksek Benliğinden önce üzerinde çalışılan etkiye(çalışmanın konusuna) yönelik gerekli bilgileri alır, bunlar danışanın deneyimlemekte olduğu durumla ilgili çeşitli bilgiler ve etkinin kaynaklandığı yaşam süreci, oradaki yaşanmışlık ve ruhun buna verdiği tepkiyle ilgili bilgilerdir. Sonrasında çeşitli arınma işlemlerine geçilir. Tüm çalışma dosya protokolünün yapısının akışına uygun olarak, Yüksek Benliğin rehberliği ile uygulanır.

Bire bir çalışma genellikle 1-1,5 saat arası sürer, ancak bu süre danışanın kaldırabileceği arınma düzeyine göre değişebilir.

Inner-Speak çalışmasında ana niyetimiz her zaman üzerinde çalışılan konuya dair mümkün olan tüm arınmanın bir çalışma ile gerçekleşmesi olmakla birlikte, bazen ayni konu üzerinde 2. veya bazen 3. bir çalışma gerekli olabilir. Devam çalışmasının gerekli olup olmadığı çalışmanın sonunda belli olur ve devam çalışması ilk çalışmanın işleme süresi bittikten sonra yapılır.
Inner-Speak çalışması hem bizim uygulamamız hem de bize uygulanması çok kolay, pratik ve zevkli, iç görümüzü ve bilinç düzeyimizi oldukça yükselten çalışmadır. Inner-Speak çalışmasında, çok ender durumlar haricinde, mutlaka bir enerji değişimi ve çözülüm gerçekleşir ve Inner-Speak ile gelen şifa oldukça etkili bir şifadır.
Bununla birlikte Inner-Speak yönteminin en önemli özelliklerinden biri çok yumuşak bir arınma yöntemi olması ve bu şifayı bir şifa krizine yani olumsuz bir arınma sürecine yol açmadan sağlamasıdır. Inner-Speak seansları bire bir yapılabileceği gibi, ayni derecede etkili olacak şekilde uzaktan da yapılabilir.

*** Inner-Speak™ (İç Benlikle Konuşma) Seansları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak ve Randevu Almak İçin İletişime Geçiniz

0536 6529648


Uyarı: İşbu bu websitesi içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktatır. Söz konusu bilgiler ve tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiç bir zaman tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken çok ciddi bir konudur.

Sosyal Medya Hesaplarım