Inner-Speak™ (İç Benlikle Konuşma) seansı, danışınanın tamamen bilinçli bir durumda olduğu hali ile gerçekleştirilmektedir. Inner-Speak arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan veya yaşamımızda çeşitli sorunlar olarak kendini gösteren ve dolayısıyla öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen etkilerin, Yüksek Benliğimizin (veya üst bilincimizin) rehberliğinde, 144 dosyadan oluşan bir dosya protokolü ve spiritüel kinesiyoloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar.
Şu anda sizi geride tutan veya size acı yaratan geçmiş yaşam ve enerji blokajlarını anlamaya ve bırakmaya hazır mısınız? “Üzerinde çalışıp geçmiş” olduğunuz ancak hala ortaya çıkıvermeye devam eder gibi görünen şeyler var mı? Eğer öyleyse, sizin InnerSpeak zamanınız gelmiştir!

Tüm seans dosya protokolünün yapısının akışına uygun olarak, Yüksek Benliğin rehberliği ile uygulanır. Bir seans genellikle 1-1,5 saat arası sürer, ancak bu süre danışanın kaldırabileceği arınma düzeyine göre değişebilir. InnerSpeak™ seanslarında niyet her zaman üzerinde çalışılan konuya dair mümkün olan tüm arınmanın bir seansta gerçekleşmesi olmakla birlikte, bazen ayni konu üzerinde 2. veya bazen 3. bir seans gerekli olabilir. Devam seansının gerekli olup olmadığı seansın sonunda belli olur ve devam seansı ilk seansın işleme süresi bittikten sonra yapılır.
InnerSpeak™ seansları hem bizim uygulamamız hem de bize uygulanması çok kolay, pratik ve zevkli, iç görümüzü ve bilinç düzeyimizi oldukça yükselten seanslardır. InnerSpeak™ seanslarında, çok ender durumlar haricinde, mutlaka bir enerji değişimi ve çözülüm gerçekleşir ve InnerSpeak™ seanslarından gelen şifa oldukça etkili bir şifadır. Bununla birlikte InnerSpeak™ yönteminin en önemli özelliklerinden biri çok yumuşak bir terapi yöntemi olması ve bu şifayı bir şifa krizine yani olumsuz bir arınma sürecine yol açmadan sağlamasıdır. InnerSpeak™ seansları bire bir yapılabileceği gibi, ayni derecede etkili olacak şekilde uzaktan da yapılabilir.

*** Inner-Speak™ (İç Benlikle Konuşma) Seansları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak ve Randevu Almak İçin İletişime Geçiniz

0536 6529648


Uyarı: İşbu bu websitesi içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktatır. Söz konusu bilgiler ve tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiç bir zaman tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken çok ciddi bir konudur.

Sosyal Medya Hesaplarım