Serpil PERİNÇEK


Kozmo Energetika / Progresor

Usui Reiki Master Teacher

Inner Speak Instructor

Theta Healer


1955 İzmir Karşıyaka doğumluyum.
Özel Erdem Kolejinde liseyi bitirdikten sonra Hacettepe Fransız Filolojisi ve daha sonra Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler bölümlerinde okudum.
Üniversitesi okurken Ankara Oyak Renault’da Mütercim Tercümen olarak çalıştım. Daha sonra İzmir’de Göç Holding’de ihracat departmanı asistanı olarak görev yaptım.
2000 yılında emekli oldum.
2000 yılı aynı zamanda benim kişisel “DÖNÜŞÜMÜMÜN” başlangıç yılı oldu. 2000 yılında Reiki ile başladığım bu yolculuk katlanarak devam etti. 20 yıldır çeşitli eğitimler, seminerler aldım ve halen de aldığım tüm eğitimlerin eğitimlerini verip, aynı zamanda bireysel seans ve terapilerimi yapıyorum.
Kısaca; Usui Reiki, Kundalini Reiki, Ra-Sheeba, Hipnoz, Theta Healing, Yaşam Koçluğu, Inner Speak ve Kozmo Energetika eğitimlerini vermeye ve bireysel seanslarına devam etmekteyim. 2011 yılında inner speak eğitimine Türkiye’de Lamia Onurhan ile başlayıp, 2019 yılında Eğitimciliğimi Amerika’dan Jean Adrieen’dan tamaladım. Kozmo Energetika eğitimime 2014 yılında Türkiye’de Şehnaz Demir ile başlayıp, 2020 yılında Ukrayna Kozmo Energetika Uluslararası YükseK Lisans Okulu Niko Tosork’tan Master, Magister,Zoroaster ve Progresorlük alarak tamamlamış bulunmaktayım.
“Dönüşüm Yolculuğumuz Hepimizin Farklı Olsa da Evren Bizleri Bir Noktada Birleiştirir ve Bu Tesadüf Değildir.”

Sosyal Medya Hesaplarım