Kozmo Energetika (Kozmik Enerji) şifa uygulayıcılığı için seminerleri herkes alabilir ve herkes uygulayıcı olabilir. Bunun için aranan şartlar aşağıdaki gibidir.
• Kozmo Energetika(Kozmik Enerji) uygulayıcısı olmak için seminere katılacak kişinin, seminere katılmadan önce “Arınma” seasnlarını almış olması gerekir. Bu sayede hem frekansların kendisi üzerinde deneyimlerini yaşamış ve gördüğü açılımlarla dah iyi bir uygulayıcı olma yolunda ilerlemiş olacaktır. “Arınma” seansları en 6 saatlik olarak öngörülmekle birlikte duruma göre değerlendirme yapılmaktadır.
• Özel bir yeteneğe gerek yoktur. Sadece kanallara uyumlanmak yeterlidir.
• Eğitim sırasında; enerji, aura, çakralar gibi kavramlar, hastalıkların sebepleri, genetik rahatsızlıkların çözümlemesinin nasıl yapıldığı öğrenciye ayrıntılı bir şekilde öğretilir
• Kozmo Energatika (Kozmik Enerji) uygulayıcılığı semineri kozmik teknoloji öğretisi ile uzaktan veya birebir olarak gerçekleştirilebilmektedir.

*** Kozmo Energetika Uygulayıcılığı Hakkında Bilgi Sahibi Olmak ve Seminerlere Katılmak İçin İletişime Geçiniz

0536 6529648


Uyarı: İşbu bu websitesi içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktatır. Söz konusu bilgiler ve tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiç bir zaman tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken çok ciddi bir konudur.

Sosyal Medya Hesaplarım