Karmik Blokaj Seansı ile ilinç ve bilinçaltı çalışmalara rağmen sonuç alınamayan blokajların dönüştürülmesi üzerine çalışılmaktadır. Danışan yaşamı boyunca önüne gelen ve gelecek olan deneyimler konusunda kendisini zorlayan şeylerde dönüşüm yaşaması sağlanmaktadır.

Online ve birebir seçenekleri ile uygulanabilen bireysel bir çalışma olan Karmik Blokaj, “Enerjetik Alanda Yaşanan Regresyon”çalışmasıdır.
Danışınanın yaşadığı birçok şeyi bir senaryo gibi algılayıp, bu senaryoda tıkanan noktaları algılayıp kalıcı olarak değişmesi gerçekleştirilmektedir.

Karmik Blokaj Seansı ile Neler Çözümlenmektedir?


Sizi yaşamda zorlayan, canınızı acıtan, çıkmazda olduğunuzu ancak nerede takıldığınızı düşündüren her konuda Karmik Blokaj çalışması yapılabilir. Ailesel sorunlar, maddi sorunlar, fobiler, hayal kırıklıkları, yaşamda aldığımız rollerde mutsuzluk, dengesiz ruh hali gibi ....
Çalışma esnasında oluşan vizyonlar ( ki alıcı ile ortak vizyonlar da alındığı olabiliyor ) bizi problemin kaynağına götürüyor. Yine Işık köprüsü ve Üst bilinç çalışmalarında olduğu gibi senaryo değişiyor ve bir anlamda film ‘Mutlu Son’ la bitiyor. Bazen birden fazla senaryo üstüste gelebiliyor. Son derece detaylı bir şekilde çok değişik dönem ve olaylarla konular karşımıza gelebiliyor. Bu çalışma diğer bir değişle "Enerjetik bir Regresyon" çalışmasıdır. Önemli bir ayrıntı danışanın herhangi bir vizyon veya his alma zorunluluğunun olmaması ve seans boyunca danışanın son derece konforlu bir süreç yaşarken çalışmanın tamamlanabilmesidir.

*** Karmik Blokaj Seansları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak ve Randevu Almak İçin İletişime Geçiniz

0536 6529648


Uyarı: İşbu bu websitesi içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktatır. Söz konusu bilgiler ve tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiç bir zaman tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken çok ciddi bir konudur.

Sosyal Medya Hesaplarım