Thetahealing® Seansı ile hayatımızda değiştirmek istediğimiz bir alan konusunda uygulanabilecek bir kazıma tekniğidir.

Bir ThetaHealing® seansı sırasında, uygulayıcı, hangi kök inançlarınızı fiziksel veya duygusal sorununuzu nerede tutulduğunu belirleyecektir. Bu sezgisel uygulayıcı olarak ve ayrıca “kazıma” adı verilen bir süreçle bu çalışma yapılacaktır. Kazıma, alt ya da kök inancı ortaya çıkarmak için inanç katmanları boyunca aşağıya doğru çalışmak için kullanılan bir tekniktir. Alttaki bir inanış dönüştürüldüğünde, üst üste yığılmış inançlar otomatik olarak – bir kartlar evi gibi – sizi geçmiş travmaları yeniden yaşamak zorunda kalmadan sınırlayıcı kalıplardan özgürleştirecekler.

Uygulayıcı, belirli inançların kas testi ile yapılıp yapılmadığını belirleyecektir. Bu da bir inancın değiştiğini doğrulayacaktır. Seanslarımız da farkındalık çok önemlidir. Kişi kendisi yaşamış olayı ve hissi farkederek tekrar karşılaştığında bu durumdan farklı bir eylem adımı atmalıdır. Bu eylem adımı size o programınızı sanki yaşamınızda bir test gibidir. Bazen tek seansta kişi en alttaki kök kaydına ulaşamayabilir. Çünkü burası onu yıllardır güvende tutmuştur. Bir sonraki seans bu kaydın daha kolay açılmasına olanak verir. Çoğu sorun bir veya iki seans da ele alınabilir, ancak bazılarının çalışma süresi daha uzun sürebilir. her zaman için seanslar kişinin kendi yolculuğu ile ilerler. Değişmek bazen kişinin bilinçaltında çok da kolay değildir. Kişinin kendi süreci ve hızıyla ilerlemek en doğrusudur. Bir Thetahealing® çalışmasının süresi maximum 1 saat 15 dakikadır ve gerekli seans sayısı, üzerinde çalışmak istediğiniz konuya bağlıdır.

*** ThetaHealing® Seansları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak ve Randevu Almak için İletişime

0536 6529648


Uyarı: İşbu bu websitesi içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktatır. Söz konusu bilgiler ve tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiç bir zaman tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken çok ciddi bir konudur.

Sosyal Medya Hesaplarım