Kozmo Energetika (Kozmik Enerji) seansı kişiyi bir bütün oalrak ele alır. Kişinin tüm alanlarında çalışır. bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir. Kozmo Energetika (Kozmik Enerji), “kanal” olarak adlandırılan kozmik bilgileri kullanarak kişinin fiziksel, duygusal ve spiritüel gelişiminin şifalanmasına dayanan dünya sağlık örgütü tarafından kabul edilmiş bir yöntemdir.Kanallar (frekanslar) tarih boyunca şifacılar tarafından geniş ölçüde kullanılmıştır. Kozmo Energetika (Kozmik Enerji) kanalları, kişilerin yaşam alanlarında uyumsuz oldukları her enerji ile uyumlu hale gelmelerini sağlayarak şifalandırır.

Şu anda Dünya Sağlık Örgütü üyesi olan (Aralık 2009) ve en önemlisi Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından kabul edilen tek enerji şifa sistemidir. “International Classic Cosmoenergy Federation” adında bir federasyonu bulunan Kozmik Enerji, tüm dünyada hızla yayılmakta ve tamamlayıcı tıp tekniği olarak dünyanın birçok yerinde kullanılmaktadır.

• Sizi korur ve manyetik alanınızı güçlendirir. • İyi bir şansa sahip olmanızı sağlar. Sizi bloke eden, sizi engelleyen enerjileri temizler, kendinizi özgüvenli ve değerli hissetmenizi sağlar. • İçtiğimiz suya, kozmetik ürünlerine,takılara ve doğal taşlara, kişinin ihtiyacı doğrultusunda enerji kodlanarak, iyileşme süreci desteklenir ve hızlandırılır. • Eve ve işyerlerinin bulunduğu yerden, yani topraktan mekan içine giren hastalıklara, ayrılıkara,iflaslara kısacası tüm olumsuzluklara neden olan negatif enerjiler uygun frekanslarla (kanallarla) temizlenir ve içsel dengesi sağlanır. Huzurlu, bereketli ve sağlıklı yaşam alanları meydana gelir. • Enerji bedeni dengelenir. Ve frekanslarla (kanallarla) neden olan duygusal ve zihinsel sebepler temizlenir. • Negatif tüm programlar, çakralardan, organlardan ,fiziksel ve eterik, zihinsel ve duyguısal vücut sistemlerinden temizlenerek iyileşme sağlanır.

Bir Sağlık Probleminiz Yok, Bir Sorun Yaşamıyorsunuz Peki, Kozmo Energetika Seansı Almalı mısınız?


Kozmo Energetika (Kozmik Enerji) şifalandırması sadece fiziksel bedende gerçekleşmiş ve ortaya gün yüzüne çıkmış soruları şifalandırma çalışması değildir. Kozmo Energetika (Kozmik Enerji) ile enerjisel olarak aura alanında oluşmuş ve gelecekte bir konu ile tetiklenip kişiyi hasta edecek bilgilerin temizlenmesi ve kişinin yaşam alanındaki uyumsuz enerjilere karşı korunmasına yardımcı olur. Kozmo Energetika (Kozmik Enerji) Kozmik Seans sonrası kişinin enerjisi yükselmiş kendisini daha pozitif ve verimli hissedeceği , bedensel olarak da daha sağlıklı hissedeceği bir süreç başlar.

Kozmo Energetika (Kozmik Enerji) Seansı Nasıl Yapılır?


Kozmo Energetika (Kozmik Enerji)seansı en az 20 en çok 40 dakika sürer. Danışan seans boyunca gözleri kapalı olarak ayakta bekler. Ayakta bekleyemeyecek hastaların uzanarak şifayı alması mümkündür. Seans tek kişiyle olabileceği gibi 3-5 kişilik grup ile birlikte de yapılabilir. Önerilen seans sayısı 12 dir. Ancak kişinin durumuna göre bu sayı değişebilir. ihtiyaç durumunda bir süre ara verdikten sonra 12 seanslık kürler şeklinde çalışmaya devam edilebilir. Seansların düzenli olarak alınması büyük önem taşır. Seans sıklığı haftada iki veya üç olabileceği gibi hastalığın durumuna göre her gün de olabilir. Düzenli yapılan seanslar verimi arttırır. Farklı amaçlarla yapılabilen seansların süre ve miktarları değişiklik gösterebilir. Seans süresince uygulayıcı, danışanın bedeninde veya aurasında bulunan çeşitli noktalara organlara ve çakralara dokunarak temizlik ve şifa niyetiyle enerjiye kanallık eder.

Uzaktan Kozmo Energetika (Kozmik Enerji) Seansı Alınabilir mi?


Danışan ve şifacı gün içinde uygun olan bir zaman aralığı için görüşürler. Seans öncesinde şifacı kişiyi arayarak belirlenen saatte seansın başlayacağını haber verir. Seans sırasında kişi yine ayakta,oturarak yada sırt üstü uzanarak gözler kapalı şekilde 50 dakika bekler. Seans sonunda şifacı kişiyi arayarak seansın bittiğini haber verir. Gerek yakından gerekse uzaktan seanslarda sonuç aynıdır. Etki bakımından herhangi bir fark yoktur.

*** Kozmo Energetika Bireysel Seanslar Hakkında Bilgi Sahibi Olmak ve Randevu Almak İçin İletişime Geçiniz

0536 6529648


Uyarı: İşbu bu websitesi içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktatır. Söz konusu bilgiler ve tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiç bir zaman tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken çok ciddi bir konudur.

Sosyal Medya Hesaplarım