Usui Reiki Seansı; yaklaşık olarak 1 saat – 1saat 3o dakika arası sürebilir. Seansı alacak olan kişi rahat bir pozisyonda uzanır (Seansın ofisimizde olması durumunda masaj masası üzerine uzanılır. Sizin lokasyonunuzda yapılıyorsa, kanepe, yatak, koltuk, vb. imkânlar dahlinde kullanılabilir). Uygulama boyunca dilerse konuşabilir, uyuyabilir. (uzanma konusunda fiziksel bir engeli, rahatsızlığı olan kişiler oturarak da seansı alabilirler.)
Seansı alacak olan kişi anlaşılan saatlerde kendisine huzurlu, rahat olabileceği ve rahatsız edilmeyeceği bir alan belirler. Kendi tercihine göre uygulama esnasında hafif, rahatlatıcı bir müzik dinleyebilir.
Belirlediği alanda sessizce uzanır / oturur.
Uygulayıcı kendi bulunduğu bölgede uzaktan size çalışmayı yapar. Kişinin herhangi bir hastalığı var ise belirtilmesi durumunda ek olarak hasta bölgeye de uzaktan enerji aktarımı yapar.

Seans yaklaşık olarak 1 saat – 1saat 30 dakika arası sürebilir.
Çalışma tamamlandığında genellikle bunu hissedersiniz.

*** Usui Reiki Seansları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak ve Randevu Almak için İletişime

0536 6529648


Uyarı: İşbu bu websitesi içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktatır. Söz konusu bilgiler ve tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiç bir zaman tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi mutlaka doktor tarafından yapılması gereken çok ciddi bir konudur.

Sosyal Medya Hesaplarım